KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197364

nr 1619 7364

Akvarell

Oidentifierad konstnär. Signerad, Styrsö, yttermått inklusive ram: 27x37 cm

Utrop:

500 kr

måndag 13 maj 2024
kl 18:14:46